Záleží nám na tom, abyste od nás vždy dostali zboží v tom nejlepším stavu a v nejkratší možné době. Před odesláním objendávky zboží pečlivě kontrolujeme a teprve poté jej balíme.

Podmínkou vytvoření platné objednávky je úspěšná registrace kupujícího včetně vyplnění několika povinných údajů označených hvězdičkou nebo vyplnění údajů pro nákup bez registrace a dokončení celého procesu objednávky. Objednávka byla úspěšně vytvořena v momentě, kdy Vám do Vaší emailové schránky přijde email o potvrzení objendávky. (Pokud Vám žádný email nedorazil, nejprve prohlédněte i spam, občas se stane, že se tam email s potvrzením objednávky zatoulá). Pokud není zpráva avi ve spamu, kontaktujte nás na emailu info@edelikatesy.cz.

Objednávku standardně odesíláme do 24 hodin od přijetí objednávky (pokud platíte dobírkou nebo přes platební bránu kartou) nebo do 24 hodin po obdržení platby (pokud platíte převodem na účet). Číslo našeho účtu je 115-1493950227/0100, jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky.

Páteční a víkendové objednávky odesíláme v pondělí. O odeslání objednávky budete informován/a emailem nebo telefonicky v den odeslání objednávky. V případě nepředvidatelných událostí si vyhrazujeme objednávku odeslat později, v tom případě budete předem informován/a.

Jako způsob a ceny dopravy:

  1. Objednávky na území Prahy jsou expedovány pomocí našeho kurýra přímo na Vaší adresu. Kurýr vás bude kontaktovat předem a dohodne s vámi přesný termín doručení.

  2. Objednávky mimo Prahu jsou expedovány pomocí společnosti GLS.

Proč je důležité telefonní číslo při objednávání?

* Telefonní číslo uvádíte z důvodu umožnění kontaktu s Vámi, když Vám zboží my nebo zásilková firma vezeme. Usnadní se tak domluva v případě, že byste nebyli zastiženi na uvedené adrese. Takto budeme schopni Vaši objednávku doručit v co nejkratším čase.

Je možné si objednávku vyzvednout osobně?

*všechny objednávky zajišťujeme s dodáním na Vámi uvedenou adresu.